O nás

Nadpozemská harfa a čarokrásný zpěv – to je Musica Angelica. Tento jedinečný projekt vznikl spojením talentované harfistky Lucie Fajkusové, která doprovází legendární Magdalénu Malaníkovou. Je mi ctí, že jsem si mohla s těmito úžasnými dámami příležitostně zahrát jako jejich host.

Podívejte se na náš YouTube

Sledujte nás na Facebooku

Lucie Fajkusová

Vystudovala konzervatoř v Brně, pokračovala ve studiu u prof. Váchalové v Praze. Během studijního pobytu v Praze spolupracovala s mnoha hudebními tělesy, například s Hudebním divadlem Karlín, Státní operou, FISYO nebo Komorní filharmonií Pardubice. Členka Filharmonie Bohuslava Martinů ve Zlíně, kde strávila téměř 20 let. Od roku 2013 se věnuje výuce dětí ve hře na harfu a klavír v ZUŠ Morava a sólovým vystoupením.

Magdaléna Malaníková

Momentálně se naplno věnuje nejenom vysněnému projektu Musica Angelica, ale také dalším projektům, kterých je součástí. Je členkou Avion Big Bandu a Velkého dechového orchestru města Zlína. Dále ji můžete také vídat při recitálech s akordeonistou Fandou Domincem, s pianistkou Mirkou Soukalovou, s pianistou Štěpánem Holíkem, v divadelním souboru Pasm Tri Těatr, se smyčcovým komorním orchestrem žáků a učitelů ZUŠ Morava a s dalšími formacemi. Mimo jiné moderovala na rádiu Rock Max a v rádiu Helou! má svůj pořad Citáty s Magdalénou.