Já jsem..

Veselá a vždy dobře naladěná klávesistka, která svou hudbou ráda těší ostatní. Autorská tvorba, filmová a epická hudba, jazz, rock, pop, folk, balady, středověká hudba, rádiovky, covery. Na to všechno se můžete na koncertech těšit!

Podívejte se na můj YouTube

Koncerty a ukázky také na Bandzone

Bio

Na keyboard a klavír hraji odmalička. V roce 2007 jsem nastoupila do ZUŠ Zlín-Jižní Svahy, kde mne mým studiem hry na keyboard provázela má skvělá učitelka Tatiana Rumjanceva. Nyní pracuji ve stejnojmenné ZUŠ jako učitelka EKN.

Kapelní historie

Od roku 2016 jsem členkou zlínské kapely Kóan, která hraje vlastní tvorbu. Zde jsem se seznámila s nadanou zpěvačkou Jiřinou Lysákovou, se kterou vystupuji jako duo nebo s celou kapelou. Od roku 2018 jsem začala vystupovat s vynikající zpěvačkou Magdalénou Malaníkovou. Netrvalo dlouho a naše láska ke středověké fantasy hudbě vedla ke vzniku kapely The Witchers.

Úspěchy

Během studia v ZUŠ jsem absolvovala nespočet koncertů a soutěží. Na kontě mám několik 1. míst ze školních, okresních a krajských kol ve hře na keyboard. Největšími úspěchy jsou 2. a 3. místo v celostátních kolech, ocenění za nejlepší aranžmá a 3. místo v mezinárodní soutěži, kde jsem změřila své hudební síly s nejlepšími klávesáky. Složila jsem hudbu k divadelnímu představení Colin pro Volné divadlo Patrika Francla, natočila videoklip s kapelou Kóan, vydala videoklip Kapka rosy v trávě s Jiřinou Lysákovou a podílela se na albu STÍNY, které vzniklo pod rukama Radima Bačuvčíka, Radomíra Staňka a Jiřiny Lysákové.