Já jsem..

Veselá a vždy dobře naladěná klávesistka, která svou hudbou ráda těší ostatní. Autorská tvorba, filmová hudba, klavírní klasika, jazz, rock, pop, folk, balady, rádiovky, improvizace... Na to všechno se můžete na koncertech těšit!

Podívejte se na můj YouTube

Koncerty a ukázky také na Bandzone

Bio

Na klávesy a klavír hraji odmalička. V roce 2007 jsem nastoupila do ZUŠ Zlín-Jižní Svahy, kde mne mým studiem hry na klávesy provázela má skvělá učitelka Tatiana Rumjanceva. Nyní pracuji ve stejnojmenné ZUŠ jako učitelka kláves a najdete mě i v luhačovické ZUŠ, kde učím klavír, hudebního nauku a doprovázím balet.

Kapelní historie

Od roku 2016 jsem členkou zlínské kapely Kóan, která hraje vlastní tvorbu. Zde jsem se seznámila s nadanou zpěvačkou Jiřinou Lysákovou, se kterou vystupuji jako duo nebo s celou kapelou. Od roku 2018 jsem začala vystupovat s vynikající zpěvačkou Magdalénou Malaníkovou. Netrvalo dlouho a naše láska ke středověké fantasy hudbě vedla ke vzniku kapely The Witchers. V roce 2020 se zrodila se jazzrocková skupina Střepy v medu. A v roce 2022 jsme založili s klukama ze zlínska projekt Funkeys, se kterými hrajeme známé songy ve funky energické podobě.

Úspěchy

Během studia v ZUŠ jsem absolvovala nespočet koncertů a soutěží. Na kontě mám několik 1. míst ze školních, okresních a krajských kol ve hře na klávesy. Největšími úspěchy jsou 2. a 3. místo v celostátních kolech, ocenění za nejlepší aranžmá a 3. místo v mezinárodní soutěži, kde jsem změřila své hudební síly s nejlepšími klávesáky.

Mezi mé dosavadní hudební počiny patří složení hudby k divadelnímu představení Colin pro Volné divadlo Patrika Francla, dále natočení videoklipu s kapelou Kóan, videoklipu Kapka rosy v trávě (2019) a Vetkaná do růží (2020) s Jiřinou Lysákovou, podílení se na albu STÍNY (2017), které vzniklo pod rukama Radima Bačuvčíka, Radomíra Staňka a Jiřiny Lysákové a album MEZISVĚTY (2020) kapely Kóan. V roce 2022 přibylo album Zrcadlení s Jiřinou Lysákovou, ke kterému jsme natočily dva videoklipy k písním Ptačí perspektiva a My dva. S Magdalenou Malaníkovou a Vítkem Rokytou jsme v roce 2023 vydali videoklip Vnímám.