Je Vaším snem naučit se hrát na klavír či klávesy? Pak jsem tu pro Vás. Mám praxi s učením všech věkových kategorií od začátečníků po pokročilé. Působím jako učitelka na ZUŠ Jižní Svahy Zlín. Neznáte teorii ani noty? Žádný strach. Učíme se praktickou zkušeností přímo během hraní. Chcete hrát pouze populární písně a žádnou klasiku, nebo naopak? Výběr skladeb se odvíjí podle Vašich preferencí.

Při hře na klavír i klávesy se naučíte správnou techniku, rytmiku, práci s dynamikou a hru s pedálem. U kláves navíc zvládnete aranžovat své písně a orientovat se ve všech funkcích (style, voice, ACMP, efekty).

Každou lekci můžeme obohatit o jam. Provedu vás světem improvizace a zjistíte, že improvizovat můžete snadno i bez znalosti not. Ponořte se se mnou do tvůrčí atmosféry a tvořte hudbu, která vychází z Vás.

Mým hlavním mottem je radost. Při hodinách s mými žáky panuje přátelská a uvolněná atmosféra, po lekcích budete odcházet nabytí pozitivní energií, s novými znalostmi a dovednosti.

Nabídka lekcí

Ceník: 400 Kč / lekce (45 min)
Cena zahrnuje poskytování notového materiálu.
Místo: Vyučuji u sebe doma (Zlín), ve školních prostorách či po domluvě u Vás doma.

Rezervovat

Časté otázky

Nevadí, že jsem začátečník?
Vůbec ne. Provedu vás prvními kroky až k samostatnému hraní.

Musím znát noty?
Ne. Noty budeme poznávat během hraní. Propojujeme s hlasem i intervalovým sluchem. Je možnost také hrát pouze podle sluchu.

Musím mít doma klavír/klávesy?
Ano. Vždy je lepší mít vlastní nástroj, na který budete cvičit.

Může lekce probíhat u mě doma?
Ano.